404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ŞEKER, MİLLETİMİZ EVET DİYECEK ÜLKEMİZ İSTİKRARLI VE GÜÇLÜ BİR YÖNETİM SİSTEMİNE KAVUŞACAKAK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Karaman’da köy ziyaretlerini sürdürdü.
Dr.Recep Şeker, AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü, İl Genel Meclis üyesi Âdem Kapar, İl Başkan yardımcıları ve AK Parti İl yönetimi ile birlikte Karaman Merkez köylerinde ziyaretlerini sürdürdü.
Şeker, Cumartesi ve Pazar günü Karaman Merkeze bağlı; İhsaniye, Yukarıakın, Aşağıakın, Kurucabel, Bucakkışla, Özdemir, Aybastı, Erenkavak, Boyalı, Aşağıkızılca, Yukarıkızılca, Akçaalan, Ada, Kalaba, Bayır, Çukur, Bostanözü ve Narlıdere köylerini ziyaret ederek, vatandaşlar ile buluştu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ile ilgili vatandaşları bilgilendirdi, evet için destek istedi, vatandaşların bu konudaki sorularını cevaplayarak vatandaşlara açıklamada bulundu.
Şeker yaptığı açıklamada;
         “Ülkemiz yıllarca iki başlı yönetimler, seçilemeyen cumhurbaşkanları, kurulamayan hükümetler ve koalisyonlar nedeni ile çok ciddi problemler, darbeler, siyasi ve ekonomik krizler yaşadı ve bu sistemle devam edersek bunları yaşamaya devam edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan bugüne kadar 94 yıl geçti. Biz 94 yılda 65. Hükümeti kurduk. Olması gereken hükümet sayısı 26 veya 27 olmalıydı, ama maalesef yaklaşık üç katı sayıda hükümetler kurulmuş ülkemizde. 1 yılda 1,5 yılda bir hükümetler kurulmuş, bu kadar ömrü kısa olan hükümetlerden hizmet, başarı ve istikrar beklenmesi tabii ki mümkün değil. Bu yüzden ülkemizi bu yönetim sisteminden, iki başlı yönetimden darbelerden, koalisyonlardan, ayağındaki prangalardan kurtarmak, güçlü ve istikrarlı bir yönetim sistemine ülkemizi kavuşturmak için Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini getirdik ve 16 Nisan’da halkımızın onayına sunulacak.
         16 Nisan Anayasa değişikliği ile İnşallah Milletimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine güçlü bir şekilde evet diyecek, yaşanan bütün bu sıkıntılar, ekonomik ve siyasi krizler bitecek, çift başlılık bitecek, koalisyonlar son bulacak ülkemiz, milletimiz istikrarlı ve güçlü bir yönetim sistemine kavuşacak, geleceğe emin adımlarla yürüyeceğiz.” dedi.

Karaman’da ziyaret ve temaslarını sürdüren, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ile ilgili olarak vatandaşlarımızı bilgilendiren ve evet için destek isteyen Milletvekilleri, AK Parti il ve ilçe yönetimi ile birlikte Karaman Merkez ve İlçelerinde toplam 153 köyümüzü ziyaret ederek, köy muhtarları ve köylülerimiz ile tek tek görüştüler, köylerimizin ve vatandaşlarımızın isteklerini ve sıkıntılarını dinleyerek notlar aldılar ve çözüm için yetkililer ile görüştüler.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN