404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ŞEKER, TÜM ÇABAMIZ ÇOK GÜÇLÜ VE DAHA MÜREFFEH TÜRKİYE İÇİNAK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Karaman’da ziyaretlerini sürdürüyor.   
Karaman İmaret Mahallesinde vatandaşlar ile bir araya gelen Şeker daha sonra Tornacılar odasını ziyaret ederek üyeler ile görüştü. Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlattı ve evet için destek istedi.
Karaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ve Ulaştırma müdürlüğü personeli ile de bir araya gelen Şeker, Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş'in de katıldığı Genişletilmiş İl Divan Toplantısına katıldı. 
KARKOOP Taşımacılığı ziyaret eden Şeker daha sonra Karaman Özel İdareye yeni alınan araçların açılışının yapıldığı Makine Parkı açılış törenine katıldı.
Törende bir konuşma yapan Şeker, 15 Milyon üzerindeki bir yatırımın Karaman’da hizmete dönüşeceğini ve millet olarak herkesin üzerine düşen görevi yaptığı takdirde ülkemizi kimsenin dize getiremeyeceğini ve yükselişimizi engelleyemeyeceğini ifade etti. Şeker İl Özel İdaresi bünyesine alınan 15 milyon TL üzerindeki araçlar ile Özel İdarenin 3 koldan asfalt çalışmalarına, yama çalışmalarına ve yol genişletme çalışmalarına başlayacağını belirtti.
Karaman Ziraat Odası’nı ziyaret eden Şeker, daha sonra Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünü ziyaret ederek kurum personeli ile bir araya geldi. Ziyaretleri sonrasında bir açıklama yapan Şeker;
16 Nisan tarihi referandumuna çok az bir zaman kaldı, tarihi bir kararın arifesindeyiz. Daha güzel bir gelecek, daha güçlü, daha kalkınmış ve daha müreffeh bir Türkiye için Pazar günü sandığa gideceğiz. İlimizi, ilçelerimizi ve tüm köylerimizi ziyaret ettik, vatandaşlarımız ile buluştuk, görüştük, her bir vatandaşımıza tek tek Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlattık, bu konudaki soruları cevaplandırdık. Evet, için destek istedik, tüm çabamız 16 Nisan’da çıkacak güçlü bir evet ile çok daha güçlü ve daha müreffeh bir Türkiye için.
Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ülkemiz için, ülkemizin geleceği için büyük bir fırsat. Ülkemizin bundan sonra asla zaman kaybetmeye tahammülü yok.  Artık hükümeti seçtiği Cumhurbaşkanı ile milletimiz doğrudan kuracak. 2017 Nisan sabahı milletimizin vereceği güçlü bir evet ile ülkemizde her alanda parlak bir dönem başlayacak.” dedi.

Şeker Karaman ziyaretlerini sürdürüyor. Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN