404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

"TEŞEKKÜRLER KARAMAN"


AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü'nün Basın Açıklaması
İl Başkanı Nazmi Ünlü;
“Teşekkürler KARAMAN
Karaman Teşkilatı olarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halkoylaması için Milletvekillerimiz, İl Genel Meclis Başkanımız, Merkez İlçe Başkanımız, Başkan yardımcılarımız ve Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte 3 ay öncesinden Köy ziyaretlerine başlamıştık.
Seçim Koordinasyon Merkezimizin programları dâhilinde; Kalkınma Bakanımız Hemşerimiz Lütfi Elvan, TBMM Tarım Orman ve Köy işleri Komisyon Başkanı Milletvekilimiz Recep Konuk, Milletvekilimiz Dr.Recep Şeker, Geçmiş Dönem Milletvekilimiz Mevlüt Akgün, İl Genel Meclis Başkanımız Celalettin Güngörer, Merkez İlçe Başkanımız Ahmet Akca, İl Kadın Kolları Başkanımız Ümit Gülin Göksoy, İl Gençlik Kolları Başkanımız Mustafa Kale, Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan ve Meclis üyelerimizle, Belediye Başkanlarımız ve Meclis üyelerimizle, Mahalle, Köy, Belde ve İlçe Başkanlarımızla, bu süreçte yeniden diriliş, yeniden yükseliş için gece gündüz köy, belde, ilçe ve mahalle programları, salon toplantıları yaptık, Kadın kollarımız çat kapı, gençlik kollarımız Başbakanımızın gençlere mektubunu dağıttı, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine neden evet dememiz gerektiğini anlattık, tüm teşkilat mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.
Halkoylaması günü sabahın erken saatlerinde görevlerinin başında olan Okul Sorumlularımıza, Kat Sorumlularımıza, Sandık başında görev alan, Müşahit olarak görev alan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
Milletimiz Anayasa değişikliğine 'evet' dedi. Her zaman olduğu gibi Karaman üzerine düşeni yapmıştır. Bu vesile ile Aziz Karamanlı Hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Yine bu süreçte Karaman'ımızda halkoylaması kampanyasına destek veren MHP teşkilatına, BBP teşkilatına, evet için destek veren tüm STK ve gönüllü teşekküllere, kararı ne olursa olsun milli iradenin tecellisi için sandığa adeta koşarak giden ve yüksek bir katılım sağlayan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.
Referandumda tercihini 'evet' veya 'hayır' yönünde kullanan herkese teşekkür ederim. Bizler milletin hizmetkârıyız. İktidarlarımız döneminde hiç bir ayrım yapmadık. Bundan sonra aynı anlayışla devam edeceğiz. Bilindiği gibi, referandum da 7 düvele karşı mücadele ettik. Karaman’ımız için Yüzde 63.85 'evet' oyu kıymetlidir. Artık Türkiye'de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kabul edilmiştir. Yaşanan tartışmalar artık geride kalmıştır. Hep birlikte Karaman ve Türkiye olduk. Burada hem Karaman, hem de Türkiye kazanmıştır.

Bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde Aziz Milletimizin kutlu yürüyüşünün devam edeceğine olan inancımız tamdır. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine hep birlikte yürüyeceğiz. Güçlü ve Büyük Türkiye'nin inşası yolunda millet olarak hep beraber en iyisini yapmanın gayreti içerisinde olacağız. Ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için daha fazla çalışacağız.” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN