404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

TOKİ BAŞKANI MEHMET ERGÜN TURAN KARAMAN'A GELDİ


TOKİ Başkanı Ergün ve Başkan Çalışkan Konutları İnceledi


        Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı (TOKİ) Mehmet Ergün Turan, dün (13.04.2017) yapımı devam eden konutlarda incelemelerde bulunmak üzere Karaman'a geldi. Mehmet Ergün Turan, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ile birlikte yapımı devam eden konutlarda incelemelerde bulundu.

        Karaman'daki TOKİ konut yatırımlarında incelemelerde bulunmak üzere Karaman'a gelen TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan’a Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan eşlik etti. Aralarında TOKİ yöneticilerinin ve yüklenici firma temsilcilerinin de bulunduğu heyet ilk olarak İşçi ve Emekli Konutlarına gitti. Burada oluşturulan örnek daire ve binada incelemelerde bulunan Mehmet Ergün, TOKİ'nin Karaman'da örnek teşkil edecek yatırımları hayata geçirdiğini belirtti ve Karaman'da bu yatırımlara devam edileceğini söyledi.
    
        Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ise yaptığı açıklamada: "TOKİ ve belediyemiz işbirliğinde Karaman'a toplu konut anlamında önemli yatırımlar gerçekleştiriliyor. Belediye olarak bu yatırımlara gereken bütün fiziki teknik ve imarsal desteği hızlı bir şekilde sağlıyoruz. Her bütçeye uygun konutlar sayesinde konut ihtiyacı olan vatandaşlarımız ev sahibi oluyor" dedi.
    
        Heyet, İşçi ve Emekli Konutlarındaki incelemelerden sonra Piri Reis Vadisi Projesi kapsamında devam eden konut ve sosyal tesis inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN