404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

TURİZM HAFTASI NEDENİYLE VALİ TAPSIZ’A ZİYARET


Vali Süleyman Tapsız, Turizm Haftası kapsamında İl Kültür ve Turizm Müdürü ve turizm sektörü temsilcilerini Makamında kabul etti.
 
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Yıldız,  her yıl 15 - 22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri hakkında Vali Tapsız’a bilgi verdi.
 
Vali Tapsız ziyarette, farklı coğrafi yapısı, sahip olduğu değerleri, yeraltı ve yerüstü zenginlikleriyle ilimizin önde gelen turizm merkezlerinden birisi olduğunu dile getirdi.
 
Birçok medeniyete beşiklik eden ve farklı kültürleri barındıran ilimizin özellikle inanç turizmi, kültür turizmi, eko turizmi ve tabi güzellikler açısından çok zengin bir potansiyele sahip olduğunu söyleyen Vali Tapsız; “İlimizin bu zenginliklerini ulusal ve uluslararası alanda tanıtarak, Karaman’da turizmin geliştirilmesini ve pazar payının arttırılmasını amaçlıyoruz” dedi.
 
Karaman’da bugüne kadar turizm sektörünün gelişimine katkı sağlayan herkese teşekkür eden Vali Tapsız, turizm sektöründe hizmet veren kurum ve kuruluşlar ile sektör çalışanlarının Turizm Haftası’nı kutladı.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN