404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

TÜRK POLİS TEŞKİLATIMIZIN 172. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLU OLSUN


Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan Türk Polis Teşkilatı'nın 102. yıldönümünü kutlayan bir mesaj yayımladı.
"Polislerimiz ülkemizde huzur, güven ve istikrar ortamının korunmasında en büyük güvencemizdir." diyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan mesajında şunları kaydetti.
Eminyet teşkilatımız, anayasal ve hukuki bir zeminde üstün bir vazife anlayışı ile milletimizin can ve mal güvenliğinin sağlanmas, huzur ve güven içinde yaşaması için, gece gündüz fedakarca çalışmalıktadır. 172 yıllık tarihi ve deneyimi ile büyük başarılara imza atan polis teşkilatımız, ülkemizin genelinde tesis ettiği güven ortamı sayesinde milletimizin şefkat kapısı haline gelmiştir.
Kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, faillerin adalete teslim edilmesi gibi görevlerinde vatandaşlarımızla omuz omuza hizmet veren Emniyet güçlerimiz, ülkemizin ve milletimizin güvenliği için kendi canlarını ortaya koymaktadır. Ülkemiz ve milletimiz uğruna görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.

Aziz milletimiz için her zaman gurur kaynağı olan Türk Polis Teşkilatımızın 172. kuruluş yıldönümünü  kutluyor tüm Emniyet mensuplarımıza  başarılar diliyorum.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN