404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ŞEHİT BİNBAŞI ERMENEK DOĞUMLUHakkâri, Yüksekova İlçe merkezine yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta bulunan Dağlıca bölgesindeki İkiyaka Dağları'nın 3 bin 750 rakımında sarp ve yer yer karlı bölgesinde, güvenlik güçleri bu sabah arama tarama faaliyetine çıktığı sırada kayma sonucu uçurumdan düşen Uşaklı P. Bnb. Binbaşı Kürşat Selim Şenol şehit oldu.
P. Bnb. Binbaşı Kürşat Selim Şenol’un Uşak’ın Susuzören köyü nüfusuna kayıtlı, ancak 1978 Ermenek doğumlu olduğu öğrenildi. Ş
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki ÇOLAK’ın yayınlanan mesajında;  “Kahraman silah arkadaşımıza şahsım ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları adına Allahtan rahmet, kederli ailelerine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim.” dedi.

Uşak Valisi Ahmet Okur ve protokol taziyede bulunmak için ailenin yaşadığı köye giderek taziye de bulundular. Şehit Binbaşının naaşı yarın Uşak’ın Susuzören köyünde yapılacak askeri törenin ardından ikindi namazına müteakip ebediyete uğurlanacak.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN