404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ TAPSIZ VE EŞİ DR. AYŞE TAPSIZ OYLARINI KULLANDI


Vali Süleyman Tapsız ve eşi Dr. Ayşe Tapsız, “Anayasa Değişikliğine İlişkin Halk Oylaması” çerçevesinde oyunu kullandı.
 
Oyunu kullanacağı Abdullah Tayyar Anadolu Lisesine ailesi ile birlikte gelen Vali Tapsız, seçim görevlilerine kolaylıklar dileyerek eşi Dr. Ayşe Tapsız ile birlikte 1047 No’lu sandıkta oyunu kullandı.
 
Oy verme işleminin ardından seçimlerin ülkemiz ve milletimiz için güzellikler getirmesi dileklerinde bulunan Vali Tapsız, İl genelinde 590 sandıkta 171.003 seçmenin oy kullanacağını belirterek seçimde 888 güvenlik mensubunun görev yaptığını söyledi.
 
Karaman Valiliği olarak seçimlerin huzur ve güvenli bir şekilde tamamlanabilmesi için gereken her türlü tedbirleri aldıklarını ifade eden Vali Tapsız, halk iradesinin sandığa eksiksiz ve doğru bir şekilde yansımasının sağlanması amacıyla gerekli tüm çalışmaları tamamladıklarını belirterek seçimle ilgili olarak alınan tedbirlerle birlikte ilimizde şu ana kadar herhangi bir sorunun yaşanmadığını ve oy verme işlemlerinin güvenli ve huzurlu bir şekilde devam ettiğini söyledi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN