404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

SÖZKESEN'E KİTAP TAKTİM ETTİ


Emekli Öğretmen, Medya Ermenek Haber Sitesi sahibi, Yazar Durmuş Ali Özbek, Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen’i makamında ziyaret etti.

Torosların Yukarısı Ermenek, Sbide Antik Kenti-Yukarı Çağlar” adlı kitapların yazarı Durmuş Ali Özbek, Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen’i makamında ziyaret edip bir süre sohbet etti.
Yazar Durmuş Ali Özbek, Torosların Yukarısı Ermenek adlı kitabını imzalayarak Sözkesen’e takdim ederken Sözkesen’de Ermenek Belediyesin yayınlarından 1. Ermenek Kültür ve Turizm Çalıştay Raporu adlı kitabı imzaladı.
Sözkesen; “Torosların Yukarısı Ermenek adlı kitabınızı basılmadan önce gerekli irtibatlar kurulsaydı belediye olarak kitabı basabilirdik. Yöremizi tanıtımına katkıda bulunmak için sizler gibi yazar arkadaşlara her daim ihtiyacımız var.” diyerek başarılar diledi.

Kitap İsteme Adresi:
Durmuş Ali Özbek
Dumlupınar Mh. Şehitlik Cd.
Özdemir Sk. Özbek Apt: No: 4 /
Selçuklu – KONYA

Tel: 0 535 544 97 67

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN