404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

YENİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ


Şeker; “Yeni Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İlimize Hayırlı Olsun”
AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep ŞEKER Karaman Yeni Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin hafta başından itibaren hizmet vermeye başladığını belirterek bununla ilgili bir açıklama yaptı. 
Şeker yaptığı açıklamada şunları ifade etti;
 “Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kısıtlı alan ve olumsuz fiziki koşullarına rağmen muayene ve tedavideki nitelikli yaklaşımı ve işlemler nedeniyle halkımızın tercih ettiği bir sağlık kuruluşu olarak 2008 yılından beri ilimizde hizmet vermekte idi.
Giderek artan hasta potansiyeli özellikle 2016 yılında ve 2017 yılının ilk 4 ayında geçmiş yıllara oranla % 25 artan hasta sayısı, kısıtlı alanı ve olumsuz fiziki koşulları nedeni ile eski binadan taşınılması zorunlu hale gelmişti.
82. Yıl olarak bilinen, eski Karaman Devlet Hastanesi Ek Binası yapılan çalışmalar neticesinde; 30 yeni diş ünitesiyle neredeyse tamamı tek tek odalarda çalışılır hale getirilmiş,  daha geniş bir alanda tek kat olarak kurulması ile poliklinik önlerindeki bekleme alanları rahatlatılmış, hasta yığılmaları ve bunun gibi hastalarımızın sıkıntıları ortadan kaldırılmıştır.   Diğer yandan eski hizmet binasının konum olarak dar ve işlek caddede olması sebebi ile hem hastalar hem de çalışanlar sürekli park yeri sıkıntısı yaşarken yeni binaya taşınılması ile birlikte otopark sorunu da ortadan kalkmıştır. Ayrıca yeni Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi binasında acil (günübirlik) ve engelli hastalarımız için yeni birimler oluşturulmuş, 3 yeni diş ünitesi ile hastalarımıza hızlı, konforlu bir sağlık hizmeti sunulur hale getirilmiştir.  

Yeni Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde insanımıza yakışır kaliteli sağlık hizmetinin sunulması ile birlikte hasta ve çalışan memnuniyetinin artacağına inancımız tamdır.  Yeni Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin ilimize ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni eder, tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler dilerim.” dediMedya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN