404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

YIKILAN DUVARLAR BİR BİR YAPILIYOR


Taşeli’nde çetin geçen kış şartları birçok yerde tahribat yapmış, baharın gelmesiyle birlikte yerini tamirat çalışmalarına bırakmıştır.

Çetin kış şartları Ermenek ilçesi, Güneyyurt Beldesinde de birçok tahribat yapmış, belde içinde birçok duvarı yıkmış. Yıkılan bu duvarları yeniden tamir etmek veya yeni duvarlar yapmak için Güneyyurt Belde Belediyesi de çalışmalar başlattı. İlk olarak beldenin Oda Mahallesi, Pazar Sokakta, Pazaryeri karşında aşırı yağışlardan dolayı yıkılma tehlikesi arz eden duvar tamamen temizlenerek yerine 5 metre yüksekliğinde ve 40 metre uzunluğunda yeni duvar yapıldı.


Belde Belediye Başkanı Celil Yağız; “Eski yıkılma tehlikesi oluşturan Pazar yerimizin karşındaki duvar temizlenerek yerine yeniden 5 metre yüksekliğinde ve 40 metre uzunluğunda yeni duvar yaptık. Allah'a şükür yıkılma tehlikesi gösteren eski var kimseye zarar vermeden temizlendi. Yeni duvar yapılırken de herhangi bir kazaya sebebiyet vermeden halledildi. Şimdi bu 5 metre yüksekliğindeki duvarın üzerine sadece korkulukların yapımı kaldı.” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN