404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ANNELER GÜNÜ KAHVALTISI


Yeşildere Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Ve Özel Anadolu Sevgi Yumağı’ndan Anneler Günü Kahvaltısı
İbrala Kültür Evinde Yeşildere Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Özel Anadolu Sevgi Yumağı ile beraber 10-16 Mayıs Engelliler Haftası ve aynı zamana denk düşen Anneler Günü etkinliği kapsamında müzik eşliğinde herkesten daha özel anne ve çocukları ile sabah kahvaltıda buluşarak güzel zaman geçirmeleri sağlandı.

Yeşildere Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve program için yoğun çaba sarf eden Anadolu Sevgi Yumağı öğretmen ve idarecileri ile gerçekleştirilen etkinlikte anne ve çocukların daha güzel ve özel zaman geçirmelerine vesile olmaya çalışıldı. Aynı zamanda anne ve çocuklarla sohbet ederek onların hem hüzünlü hem sevinç dolu dakikalarına eşlik edildi. Anneler çocukları ile rahatça eğlenebildikleri bir gün geçirmelerinin sağlanmasından dolayı çok memnun olduklarını dile getirdiler. Dernek Başkanı Avukat Ramazan Eryiğit  ”Hayatımızın şüphe götürmez bir gerçeği, en değerli varlığımız olan annelerimiz haklarını bir günde ödemek, mümkün olmadığı gibi bir hayat boyu da ödenmeyeceği muhakkaktır. Bizlere değer bilincini ilk öğreten annelerimiz, yorulup bıkmadan bizleri büyütmüş, sabır göstermiş, sadakati, cesareti, hoşgörüyü ve sevgiyi aşılamıştır. Hepimiz için en önemli varlık olan Annelerimize, hayatlarının her gününde destek olmak ve bizden bekledikleri sevgi ve saygıyı göstermek bir görev değil, içten gelen bir duygu olmalıdır” dedi. 


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN