404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ASFALT ÇALIŞMALARI OSMANGAZİ MAHALLESİ’NDE


Karaman Belediyesi asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Fen İşlerine bağlı ekipler Osmangazi Mahallesi’nde sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi.
    
        Asfalt çalışmalarına ara vermeden sürdüren Karaman Belediyesi, şehrin en ücra noktasına kadar hizmet ulaştırarak Karaman’ın çehresini değiştirmeye devam ediyor. Osman Gazi Mahallesi’nde geçen hafta başlatılan kaldırım çalışmalarının ardından sokaklar sıcak asfaltla kaplandı.
    
        Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada: ”Göreve geldiğimiz ilk günden beri, durmak yok yola devam dedik ve aralıksız çalışmaya gayret ettik. Asfalt çalışmalarımız farklı bölgelerde devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz şehrimizin farklı noktalarında yenileme çalışmaları yaparak daha modern yolları vatandaşların hizmetine sunuyor. Karamanımızın tüm mahallelerini güzelleştirmeye, değiştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.


Osman Gazi Mahallesi’nden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a Teşekkür
        Osman Gazi Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarı Ramazan Kepir, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a teşekkür ederek: "Belediye Başkanımız Sayın Ertuğrul Çalışkan’a mahallem adına yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Osman Gazi Mahallesi, mahalle olalı böyle hizmet görmemiştir. Son bir yıl içerisinde mahallemizde Kur’an Kursu imar çalışması, Viyadük ve park yenileme çalışmaları gibi birçok hizmeti ardı ardına gördük. Bayanlar için yapılan Hanımlar Lokali de tamamlanmak üzere. Mahalle aralarında asfalt ve kaldırım çalışmaları başladı. Diğer yandan Alparslan Bulvarı’nda gerçekleştirilen yol yenileme ve aydınlatma çalışması da mahallemizin çehresini bir anda değiştirdi. Bu hizmetleri mahallemize kazandırdığı için Sayın Belediye Başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

  
  
  
  
  
  
  
 Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN