404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BANKAMATİKLER GELDİ, SIRA BANKALARIN GELMESİNDE


Ermenek İlçesi, Güneyyurt Beldesine önceki yıllarda uzun uğraşlar sonucu Halk Bankası bir bankamatik kurmuş ve Güneyyurt halkı ve çevre köylerce bankamatikten kolayca işlerini görmeleri sağlanmıştı.
Şimdi ise iki banka daha Güneyyurt Beldesine bankamatiklerini kurarak halkın kullanımına sundular.
Belde halkı ve köylerden gelen yoğun isteğin ise Güneyyurt Beldesine banka şubelerinin de bir an önce gelerek halkı kolaylığa kavuşturmaları talep ediliyor.

Yeni bankamatiklerinin kuruluşu için belde belediye başkanı Celil Yağız; “kasabamıza 3. Bankamatik de geldi. Daha önceki yıllar da Halkbank ve İş Bankası bankamatik koymuştu. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Emeklilerimiz ve esnafımız için büyük bir rahatlık olacak inşallah. Bankamatikler ambalajından burada açıldı. Hem para çekme hem de para yatırmalı.”dedi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN