404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ


Vali Süleyman Tapsız, 740. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi Anma Etkinlikleri kapsamında düzenlen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencileri makamında kabul ederek ödüllendirdi.
 
Bu yıl 740’ıncısı gerçekleştirilen Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi Anma Etkinlikleri kapsamında Türk Dil Bayramı Kutlama Komitesi tarafından farklı kategorilerde düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencileri makamında kabul eden Vali Tapsız, başarılarından dolayı tebrik ettiği öğrencileri ödüllendirdi.
 
Valilik Makamında öğrencilerle bir süre sohbet ederek öğrenim durumları ve geleceğe dair planları hakkında bilgiler alan Vali Tapsız, böyle bir organizasyonda gösterdikleri başarıdan dolayı öğrencileri tek tek kutlayarak, gösterdikleri bu başarılarını aynı kararlılık ve azimle diğer farklı alanlarda da göstermelerini istedi.
 
Program, başarılı öğrencilerin Vali Tapsız ile toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN