404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞKAN ÇALIŞKAN'DAN MHP VE ÜLKÜ OCAKLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, geçtiğimiz günlerde yapılan kongreler sonucu seçilen Milliyetçi Hareket Partisi Karaman İl Başkanı Oktay Yılmaz ve Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanı Yusuf Başkocagil'e, AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü ve Belediye Meclis Üyesi Beytullah Karakaş ile birlikte "Hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.
    
        Ziyaretler esnasında konuşan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan şunları kaydetti: “Bilindiği üzere ülke olarak çok önemli bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte herhangi bir siyasi ideoloji, fikir ve düşünce ayrılığı gözetmeksizin tek vücut halinde hareket etmemiz gerekiyor. Memleketimizin birçok yerinde olduğu gibi Karaman'da da siyasi partilerimizle sivil toplum kuruluşlarımızla bu birlik ve beraberliği sağlamış bulunmaktayız. Her zaman dediğimiz gibi ayrı gayrımız yok. 
    
        Geçtiğimiz hafta yapılan kongre sonucu yeniden Milliyetçi Hareket Partisi Karaman İl Başkanlığı'na seçilen Oktay Yılmaz'a, yine geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul neticesinde Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanı Yusuf Başkocagil'e hayırlı olsun diyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”

  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN