404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞYAYLA'NIN İLÇE OLUŞU KUTLAMA MESAJI


      BAŞYAYLA İlçesi, "Başköy" isminin "BAŞ" terimi, Kirazlıyayla isminin "YAYLA" terimi alınarak "BAŞYAYLA" adı ile 16 Şubat 1967 yılında kurulmuş olup, 20 Mayıs 1990 yılında İlçe olmuştur.

    Belediye Başkanı Sayın Şerafettin BULGURCU; “Başyayla’nın İLÇE oluşunun 27. Yılını kutlarken, 20 Mayıs 1990 yılında bu karara imza atan onaylayan Devlet Büyüklerimize, İlçe olduktan sonra Başyayla’mıza büyük yatırımlar yapan Siyasetçi, Bürokrat, Milletvekili, Bakan, Başbakan ve Cumhurbaşkanı'mıza ve bütün güzelliklerin mimarı Başyayla halkıma minnettarım.
         Başyayla'mızda beklentilerimiz yerine geldiyse asırlık sorunlar çözüldüyse bunda; Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN' a, Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM’ a,       62. Hükümet Başbakanı Konya Milletvekili Prof. Dr. Sayın Ahmet DAVUTOĞLU' na, Bizden hep büyük projeler isteyen, ilçemizi ve ülkemizi şantiye alanına çeviren Sayın Kalkınma Bakanımız Lütfi ELVAN'a, Başyayla'mıza, Karaman'ımıza ve Tüm Ülkemize büyük hizmetler yapacağına inandığımız;  Karaman Milletvekilimiz TBMM Tarım Orman Ve Su İşleri Komisyonu Başkanı Sayın Recep KONUK'a, ve Karaman Milletvekilimiz Sayın Dr. Recep ŞEKER'e, 22. 23. ve 24. Dönem Ak Parti Karaman Milletvekilimiz Sayın Mevlüt AKGÜN’e, Karaman Belediye Başkanımız Sayın Ertuğrul ÇALIŞKAN’a, emeği geçen bürokratlarımıza, Ak Parti İl Başkanı ve Ak Parti yönetimine, teşkilât mensubu arkadaşlarıma, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyeleri arkadaşlarıma, her zaman ne yapacağını çok iyi bilen birlik ve beraberlik içerisinde hareket eden, bu hizmetlerin ana kaynağı Başyayla Halkıma minnettarım. Ayrıca Belediye personellerime ve tüm ekibime özverili çalışmaları için teşekkür eder ve performansından dolayı tebrik ederim.” dedi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN