404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLERİNDEN VALİ TAPSIZ’A ZİYARET


Vali Süleyman Tapsız, ilimizde gerçekleştirilecek olan Bölgesel İstişare Toplantısına katılmak üzere ilimizde bulunan Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlerini kabul etti.
 
Valilik makamında gerçekleşen ziyarete; Karaman, Mersin, Osmaniye, Niğde, Nevşehir, Kayseri ve Adana İl Müdürleri katıldı. Ziyarette, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüklerinin sorunları ve çözüm önerilerinin ele alınacağı bölgesel istişare toplantısı hakkında Vali Tapsız’a bilgiler verildi.
 
İl Müdürlerinin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Tapsız, ilimizin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan toplantının ilimize ve ülkemize hayırlı olması dileklerinde bulundu.
 
Ziyaret, toplu fotoğraf çekilmesiyle sona ererken il müdürleri daha sonra Organize Sanayi Bölgesinde düzenlenecek olan bölgesel İstişare toplantısına katılmak üzere Valilikten ayrıldılar.
 
Yılda bir kez gerçekleştirilen ve farklı illerin ev sahipliğinde düzenlenen bölgesel istişare toplantısıyla Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdürlüklerinin sorunu ve çözüm önerileri ile birlikte bakanlığa bağlı ve ilgili kuruluşlar (TSE, KOSGEB, TÜBİTAK, TPE, TÜRKAK, TÜBA) arasındaki koordinasyon ve işbirliğinin güçlendirilmesi, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulması ve bakanlığın daha etkin bir biçimde temsil edilebilmesi amaçlanıyor.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN