404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

BİRLİK ZİNCİRİ OLUŞTURULDU


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından ‘Bir olalım, iri olalım, diri olalım’ temasıyla ‘birlik zinciri’ oluşturuldu.
“Bir olalım, iri olalım, diri olalım”
KMÜ öğrencileri, üniversite yerleşkesinde el ele vererek halka oluşturdular ve her yeni öğrencinin zincire katılmasıyla halka büyüdü. Etkinlik hakkında açıklama yapan Öğretim Görevlisi Keriman Yıldız, “Ülkemizin çok ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz bugünlerde birlik ve beraberliğimizi göstermek amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik. El ele verildiği takdirde altından kalkılamayacak hiçbir şey olmadığını göstermek istedik. Birlik ve beraberliğe önem veren, bedenen ve beynen diri olan, toplum yararına çalışabilecek bilinçli nesiller yetiştirmeye çalışıyoruz. Bizlere bu yolda destek olan başta KMÜ ailesine ve çok değerli öğrencilerimize içtenlikle teşekkür ediyorum.”  dedi. 
       
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN