404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN FOTOĞRAFLARLA ANLATILDI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Üniversiteli Aktif Gençler (ÜNİAK) Öğrenci Topluluğu tarafından 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı anlatan fotoğraf sergisi düzenlendi.
KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül'ün de ziyaret ettiği sergide Recep Tayyip Erdoğan'ın siyasi ve özel yaşamına dair pek çok kare yer aldı.
Serginin açılışında konuşan Üniversiteli Aktif Gençler Öğrenci Topluluğu Başkanı Ferhat Tuncay Ceynaklı, "Sergimizde, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın çocukluğundan askerliğine, eğitim hayatından, düğününe, gençliğinden siyasi çalışmalarına, Belediye Başkanlığından Cumhurbaşkanlığına kadar hayatının her döneminden kareler yer alıyor. Cumhurbaşkanlığına kadar uzanan bu meşakkatli yolu anlatan fotoğraflar biz gençler için motive edici özelliktedir. Sergimize ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz." dedi.

       
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN