404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

DERYA ATEŞLİ’YE MİLLİ GÖREV


Karamanlı Atlet Bursa’da Türkiye’yi Temsil Edecek
Karaman Gençlik ve Spor Kulübü atletizm takımı sporcularından Derya Ateşli, Bursa’da yapılacak olan Belarus-Türkiye-Ukrayna Uluslararası üçlü yarışmalarında ülkemizi temsil edecek.
Karaman Spor Lisesi üçüncü sınıf öğrencisi Derya Ateşli, atletizm kariyerinin en önemli sınavlarından birini Bursa’da verecek. 29 Nisan’da Bursa’da yapılan olimpik deneme yarışlarında 7,25’lik derecesiyle milli takıma davet edilen Ateşli, 6-7 Mayıs tarihlerinde Bursa’da yapılacak olan Belarus-Türkiye-Ukrayna Uluslararası üçlü yarışlarda yıldızlar 2000 metre engelli kategorisinde Türkiye’yi temsil edecek.
Atletizm antrenörü Mevlüt İnanır ile birlikte çalışmalarına devam eden Ateşli, aldığı milli davetten dolayı mutlu olduğunu belirterek, ay yıldızlı bayrağı madalya kürsüsünde dalgalandırmak istediğini belirtti. Yaklaşık beş yıldır atletizm branşıyla uğraştığını belirten Ateşli,” Böylesine önemli bir organizasyonda ülkemi ve ilimi temsil edeceğim için çok mutluyum. Kariyerim açısında güzel bir yarışma olacak. İnşallah milli takım olarak güzel derecelere imza atacağız. Bana inanan ve güvenen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Atletizmde alt yapının meyvelerini aldıklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık da,” 28 kişilik milli takım kadrosunda Karamanlı antrenör ve sporcumuzun da olması bizler için gurur verici bir tablo. Atletizmde alt yapıdan gelen sporcularımızın gösterdiği bu performans gelecek adına umut verici. Sporcumuz Derya Ateşli’ye ve tüm milli takım sporcularımıza büyük yarış öncesi başarılar diliyorum.” 


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN