404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

DÜNYA METROLOJİ GÜNÜNDE BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ HEYETİNDEN VALİ TAPSIZ’ A ZİYARET


Vali Süleyman Tapsız, 20 Mayıs Dünya Metroloji Günü nedeniyle Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ali Osman Kaşıkçı ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
 
Hafta nedeniyle Vali Tapsız’a çiçek takdim eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kaşıkçı ziyarette, metroloji biliminin tarihçesi ve faaliyetleri hakkında Vali Tapsız’a bilgiler verdi.
 
20 Mayıs Dünya Metroloji Günü nedeniyle gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Tapsız, bilim, sanayi, inovasyon, sağlık  gibi birçok alanda çok önemli bir yere sahip olan, bu özelliği ile toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren metroloji biliminin 20 Mayıs Dünya Metroloji Günü vasıtasıyla büyük kitlelere duyurulması ve toplumun bu konuda bilinçlendirilmesi gerektiğini söyledi.
 
Vali Tapsız, Metroloji biliminin doğru anlaşılmasıyla birlikte hayatımızın farklı alanlarında yaşanan sorunların giderilmesinde önemli bir yere sahip olacağına olan inancını belirterek, metroloji günü nedeniyle gerçekleşen ziyarette İl Müdürü Kaşıkçı’yı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.  Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN