404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

EĞİTİMCİ - YAZAR YILDIRIM’DAN VALİ TAPSIZ’A ZİYARET


Vali Süleyman Tapsız, eğitimci, araştırmacı ve yazar Yusuf Yıldırım’ı makamında kabul etti.
 
Karaman kültürü ve Yunus Emre’ye ilişkin araştırmaları bulunan Yusuf Yıldırım, ziyarette bugüne kadar yayınlanmış eserleri ve çalışmalarının yanı sıra projeleri arasında yer alan ‘Karaman Mezar Taşları’ ve ‘Yunus Emre’nin mekânları çalışmaları hakkında Vali Tapsız’a bilgiler verdi.
 
Ziyarette, kültürel faaliyetlerin önemine değinen Vali Tapsız, Yıldırım’ın ortaya koyduğu eserlerin Karaman’ın kültürel anlamda tanıtımının daha iyi yapılmasına önemli katkılar sağlayacağına olan inancını belirtti. Karaman tarihi ve kültürüne yönelik hoş bir sohbetin gerçekleştiği ziyarette Vali Tapsız, eğitimci - yazar Yıldırım’ı eserlerinden dolayı tebrik ederek, bu yöndeki çalışmalarının ve başarılarının devamını diledi.
 
Ziyaretin sonunda Yusuf Yıldırım, Vali Tapsız’a Risâletü’n-Nushiyye ve Divân-ı Yûnus Emre Karaman Nüshası ile çeşitli kitaplar hediye etti.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN