404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ENGELLİLER HAFTASINDA ANLAMLI ETKİNLİK


Karaman Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Müdürlüğe bağlı Karaman Toplum Sağlığı Merkezi çalışanları tarafından engelliler haftası münasebetiyle Karaman Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Merkezinde eğitim gören çocuklarımıza yönelik etkinlik düzenlenmiştir.

Düzenlenen Etkinlikte ilk olarak Nefise Sultan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından çocuklarımızın yüzlerine sevdikleri çizgi film karakterleri ile rengarenk şekiller çizildi ve ayrıca palyaçolar eşliğinde çocuklar eğlendirildi. Daha sonra Karaman İl Sağlık ve Halk Müdürümüz Dr.Musa ŞAHİN, Sayın Valimizin eşi Karaman Halk Sağlığı Müdür Yardımcımız Dr. Ayşe TAPSIZ ve çocukların coşkulu katılımı ile birlikte büyük bir tual üzerinde el baskısı anı tablosu ortaya çıkarıldı.

Halk Sağlığı Müdürlüğü Sağlıklı Yaşam Aracının da kullanıldığı programda yerel sanatçılarımızın yaptığı canlı müzik ile çocuklarımız gün boyu eğlenceli zaman geçirdi

Engellerin ortadan kaldırıldığı, sevginin en büyük ilaç olduğunu bilerek düzenlediğimiz programda mutlulukları gözlerinden okunan çocuklara güzel bir gün yaşattıkları için başta bu anlamlı etkinliği organize eden Karaman Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanlarına, müzikleri ile etkinliğe renk veren sanatçılarımıza, Karaman Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Merkezi çalışanlarına, teknik ve diğer tüm konulardaki destekleri için Karaman İl Sağlık Müdürlüğü’ne ve Nefise Sultan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’ne katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN