404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERMENEK'TE BİR İLK DAHA


Ermenek Devlet Hastanesi inşaatının tamamlanmasının ardından Kalkınma Bakanı Sayın Lütfi Elvan’ın,  anne ve babasının adına tefriş ettirdiği “ Samiye –A.Nuri ELVAN Fizik Tedavi Ünitesi” Ermeneklilere Hizmet Vermeye Başladı.

Ermenek Devlet Hastanesi inşaatının tamamlanmasının ardından Kalkınma Bakanı Sayın Lütfi Elvan’ın, anne ve babasının adına tefriş ettirdiği “ Samiye –A. Nuri ELVAN Fizik Tedavi Ünitesi” İlçe ’de büyük bir açığı kapatarak hastalara hizmet veriyor. 
Yeni hastanenin faaliyete geçmesiyle ilçede sağlık alanında bugüne kadar olmayan birçok yenilik te halkın hizmetine sunuldu. Bu çerçevede de faaliyete geçirilerek hasta kabulüne başlanan “Samiye –A. Nuri ELVAN Fizik Tedavi Ünitesi” özellikle fizik tedavi gerektiren hastalıkların tedavisi için ilçe dışına gitmek zorunda kalan vatandaşlarımızın mağduriyetleri giderilmiş oldu.
Uzun süren tedavileri için kendi hastanelerinde yatarak veya günübirlik evlerinden hastaneye giderek tedavi olma fırsatı yakalayan Ermenek Halkı “ Fizik Tedavi Ünitesinin ilçemize kazandırılmasında katkı sağlayan Sayın Kalkınma Bakanımız Lütfi ELVAN ve ailesine teşekkür ederiz. “ dediler. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN