404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

ERMENEK'TE BİR İLK DAHA


Ermenek Devlet Hastanesi inşaatının tamamlanmasının ardından Kalkınma Bakanı Sayın Lütfi Elvan’ın,  anne ve babasının adına tefriş ettirdiği “ Samiye –A.Nuri ELVAN Fizik Tedavi Ünitesi” Ermeneklilere Hizmet Vermeye Başladı.

Ermenek Devlet Hastanesi inşaatının tamamlanmasının ardından Kalkınma Bakanı Sayın Lütfi Elvan’ın, anne ve babasının adına tefriş ettirdiği “ Samiye –A. Nuri ELVAN Fizik Tedavi Ünitesi” İlçe ’de büyük bir açığı kapatarak hastalara hizmet veriyor. 
Yeni hastanenin faaliyete geçmesiyle ilçede sağlık alanında bugüne kadar olmayan birçok yenilik te halkın hizmetine sunuldu. Bu çerçevede de faaliyete geçirilerek hasta kabulüne başlanan “Samiye –A. Nuri ELVAN Fizik Tedavi Ünitesi” özellikle fizik tedavi gerektiren hastalıkların tedavisi için ilçe dışına gitmek zorunda kalan vatandaşlarımızın mağduriyetleri giderilmiş oldu.
Uzun süren tedavileri için kendi hastanelerinde yatarak veya günübirlik evlerinden hastaneye giderek tedavi olma fırsatı yakalayan Ermenek Halkı “ Fizik Tedavi Ünitesinin ilçemize kazandırılmasında katkı sağlayan Sayın Kalkınma Bakanımız Lütfi ELVAN ve ailesine teşekkür ederiz. “ dediler. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN