404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

HZ. YUNUS'UN HOŞGÖRÜ SOFRASI'NDA BULUŞALIM


        
740. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Etkinlikleri çerçevesinde Karaman Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak kurulan "Hz. Yunus'un Hoşgörü Sofrası" yarın saat 11.00 da Yunus Emre Camii avlusunda kurulacak.
        Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Etkinlikleri içerisinde büyük anlam ifade eden ve binlerce vatandaşın aynı sofrada bir araya getiren Hz. Yunus'un Hoşgörü Sofrası yarın kurulacak. Yarın (13.05.2017) saat 11.00'da Yunus Emre Camii avlusunda gerçekleştirilecek olan programda binlerce vatandaş aynı sofrada bUluşacak.

        
"Kapımız Açıktır Girene Lokmamız Helaldir Yiyene" anlayışıyla milletimizle daima beraberiz diyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan; " Dil Bayramı ve Yunus Emreyi Anma etkinlikleri çerçevesinde düzenlemiş olduğumuz Hz. Yunus'un Hoşgörü Sofrasına tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum" dedi.


  
 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN