404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İLK İFTAR SOFRASI ATATÜRK MAHALLESİ’NE KURULDU

    
        Karaman Belediyesi’nin geleneksel iftar programı, yüzlerce vatandaşın katılımıyla Atatürk Mahallesi ile başladı.
    
        Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bu yıl on bir farklı mahallede düzenlenecek olan geleneksel iftar programının ilk sofrası Atatürk Mahallesi’ne kuruldu. İftar saati öncesi Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, belediye meclis üyeleri ile birlikte masaları tek tek dolaşarak mahalle sakinlerinin Ramazan Ayı'nı kutladı.
    
        Başkan Çalışkan, aynı sofra etrafında buluşmanın birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdiğini belirterek: “Ramazan Ayı’nın ilk iftar yemeği programını Atatürk Mahallesi’ndeki vatandaşlarımızla birlikte yaptık. Ramazanın ruhuna yakışır kardeşlik bu sofralarda yaşanıyor, bu sofralar bizlere unuttuğumuz bir takım değerleri yeniden hatırlatıyor. 11 farklı mahallede gerçekleştireceğimiz ve mahallelerine konuk olacağımız tüm vatandaşlarımızı iftar yemeklerimize davet ediyor, tüm hemşehrilerimize hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.
   
         İftar sofrasının ikinci durağı, 1 Haziran 2017 Perşembe günü Fatih Mahallesi’ndeki Fatih Eğitim Çalışanları İlköğretim Okulu bahçesi olacak.

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN