404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

İŞGEM İCRA KURULU VALİ TAPSIZ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI


Karaman İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) İcra Kurulu Toplantısı Vali Süleyman Tapsız başkanlığında yapıldı.
 
Organize Sanayi Bölgesi İŞGEM Toplantı Salonunda yapılan İcra Kurulu Toplantısına;  Vali Tapsız, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan,  Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercan Oktay, İŞGEM Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Peker, KOSGEB Müdürü Mevlüt Tavşan, İŞGEM Müdürü Ali Kantürk, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Genel Sekreteri Halil İbrahim İncekara ve kurulun diğer üyeleri katıldı.
 
Karaman İş Geliştirme Merkezi bünyesinde yer almak isteyen Yeni Girişimci ve Çapa İşletmelerin başvurularının değerlendirildiği toplantıda Vali Tapsız, Yeni girişimcilerin iş kurmalarını destekleyen, girişimcilere uygun koşullarda iş yeri mekânı, ortak ofis hizmetleri sunan, girişimcilere eğitimler veren İş Geliştirme Merkezlerinin iş kurma, istihdam ve kalkınma açısından önemli olduğunu, bu anlamda Karaman İŞGEM'in faaliyeti ile birlikte Karaman'da yeni bir sinerjinin oluşacağını söyledi.
 
İŞGEM'in kurulması ve faaliyete geçmesinde büyük gayret gösteren İŞGEM Genel Müdürü Ali Kantürk’e teşekkür eden Vali Tapsız, toplantıda İŞGEM'de yer tahsisi yapılan girişimcilere de başarılar ve bol kazançlar diledi.
 
Toplantı, topluca işliklerin gezilmesi ve incelenmesi ile sona erdi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN