404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

KARAMAN, GENÇLİK MERKEZİ GÜNLERİNE HAZIR


Karaman Gençlik Merkezi, 16-18 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek 'Gençlik Merkezi Günleri’ için hazırlıklarını tamamladı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen “Gençlik Merkezi Günleri” ATO Congresium’da başlıyor. 16-18 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek olan organizasyonda çeşitli faaliyetler yer alacak.
81 ilden gelen gençlik merkezlerinin çalışmalarının sergilendiği fuar alanında yerini alan Karaman gençlik merkezi standı, gençlik merkezi liderleri ve gönüllü gençlerin yoğun çalışmaları sonucunda ziyaretçilerini ağırlamaya hazır hale getirildi.
Üç gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak Karaman Gençlik Merkezi standında Gençlik Merkezi El Sanatları Kulübü öğrencilerinin Ebru, Cam Süs Eşya Yapımı, Kaat-ı, Ahşap Oymacılık, Kitre Bebek Yapımı, Çinicilik, İğne Oyası ve Kaligrafi derslerinde hazırlamış oldukları eserler sergilenecek.
Karaman’ın kültürünü ve tarihi zenginliklerini anlatmak amacıyla hazırlanan materyallerin yanı sıra Karaman’ın meşhur elması, Karaman’a has ekşi kara üzüm ve Karaman’da üretilen yerel ürünler standı gezmeye gelen ziyaretçilere ikram edilecek.

Etkinliğe katılanların mini bir Türkiye ziyareti yapmış olacağını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Gençlik Merkezi Günleri illerin tanıtılmasına ve gençlerin kaynaşmasına büyük katkılar sağlayan önemli organizasyon. Türkiye’nin dört bir yanından gelen gençler hem bir birleriyle kaynaşıyor hem de kültür alışverişi yapıyor. Geçen yıl da yer aldığımız etkinlikte kurduğumuz gençlik merkezi standımız ziyaretçilerimiz yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bu yıl daha donanımlı gelerek ziyaretçilerimize Karamanımızı en iyi şekilde tanıtmak istiyoruz” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN