404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN’DA OTURARAK VOLEYBOL FİNAL MÜSABAKALARI BAŞLADI


Vali Süleyman Tapsız, ilimizin ev sahipliğinde gerçekleşen ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Oturarak Voleybol Ligi’nin 2. Lig Final müsabakalarının açılışına katıldı.
 
Saygı duruşu, istiklâl marşı ve kukla sanatçısı Serkan Kaplan tarafından geleneksel ata sporumuz kuşak güreşini anlatan kukla gösterisinin ardından 4 – 7 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan müsabakalar Adana Ayyıldız ile Konya Selçuklu Spor maçıyla başladı.   
 
İrfan Atasever Spor Salonunda gerçekleştirilen 2. Lig Final müsabakalarına; Konya, Adana, Samsun, Kırıkkale, Samsun, Ankara, Gaziantep, Bolu ve İlimizi temsilen Ayrancı Gençlik ve Spor Kulübü ile birlikte 9 takım yer alıyor. Final gurubunda ilk iki sırayı alan takımlar önümüzdeki sezon 1. Lig’de mücadele edecekler.
 
Farklı illerden gelen takım kafileleriyle görüşerek onlarla muhabbet eden Vali Tapsız, ilimize hoş geldiniz, engelli olarak engelsiz bir yaşam sürmeniz ve hayattan kopmamanız hepimizi sevindiriyor diyerek, müsabakaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN