404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KİTAP FUARI VE HIDRELLEZ ŞENLİKLERİ BAŞLADI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Kitap Fuarı ve Hıdrellez Şenlikleri’ törenle başladı.
Karaman Valisi Süleyman Tapsız, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ercan Oktay ve Prof. Dr. Birol Üner, üniversite personeli, öğrenciler ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreni kitap fuarının gezilmesiyle başladı. Daha sonra kat-ı üç boyutlu sanat sergisini gezen protokol, öğrenci topluluklarının stantlarını da ziyaret ederek topluluklar hakkında bilgi edindi.
Açılış programının son bölümünde ise Türk Otağı Öğrenci Topluluğunun hazırlamış olduğu otağ ziyaretinin ardından hıdrellez ateşi yakıldı ve öğrenciler ateşin üzerinden atlayarak doyasıya eğlendiler.
Kitap Fuarı ve Hıdrellez Şenlikleri kapsamında gün boyu süren etkinliklerde halkoyunları ve mehteran gösterileri sergilenerek konferans salonlarında söyleşiler gerçekleştirildi.  
                                               
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN