404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KMÜ'DE 'EVRENSEL' FOTOĞRAF SERGİSİ


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) İşletme ve Ekonomi Öğrenci Topluluğu tarafından ‘Evrensel' temalı fotoğraf sergisi düzenlendi.
Yaklaşık 30 fotoğraf karesinin yer aldığı sergi hakkında açıklamada bulunan İşletme ve Ekonomi Öğrenci Topluluğu Başkanı Hasan Hüseyin Alkan, "İşletme bir hizmet aracıdır ve toplumu beşeri, tarihi, coğrafi açıdan çok iyi bilmeyi gerektirir. Düzenlemiş olduğumuz bu sergiyle toplumumuzun değişik kesimlerine, yörelerine ve insanlarına ayna tutmayı amaçladık." dedi.
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İşletme Bölümü son sınıf öğrencisi Lütfi Tekin'in fotoğraflarından oluşan sergide Karaman başta olmak üzere Anadolu'nun değişik yerlerindeki insan ve doğa manzaraları ile görülmeye değer enstantaneler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. 
               
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN