404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KMÜ'DE ÖĞRENCİ TOPLULUKLARIYLA YILSONU TOPLANTISI YAPILDI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından öğrenci topluluk üyeleriyle yılsonu değerlendirme toplantısı yapıldı.
2016-2017 Eğitim-Öğretim dönemi içerisindeki faaliyetlerin değerlendirildiği kahvaltılı toplantıya Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Cahit Suci, Şube Müdürleri Murat Şahintürk, Seyit Şen, Veysel Göktekin ve öğrenciler katıldı.
Toplantıda Daire Başkanı Suci, öğrenci topluluklarının yıl içerisinde yapmış oldukları faaliyetlerle ilgili değerlendirmede bulunarak gelecek dönemdeki projelerden bahsetti.
Toplantıda görüş ve önerilerin paylaşılmasının ardından yıl içerisinde en çok etkinlik yapan topluluk başkanlarına ödülleri verildi. Kültür Ahlak ve Medeniyet Topluluğu yıl içerisinde yaptığı yirmi etkinlikle birinci; İlim ve Medeniyet Topluluğu on etkinlikle ikinci; Türkiye Gençlik Topluluğu ile Sağlık Kültür ve Etik Topluluğu dokuz etkinlikle üçüncü; Genç Girişimciler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Sosyoloji ve Türk Otağı Öğrenci Toplulukları da sekiz etkinlikle dördüncü oldu.
Toplantı, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi. 
   
   
   
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN