404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KURUMLAR ARASI VOLEYBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ


Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvası sona erdi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü voleybol il temsilciliği tarafından düzenlenen turnuvaya 22 takım katıldı.
Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda düzenlenen turnuva, Ziraat Bankası ile Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesi takımları arasında oynanan final maçıyla sona erdi. Karşılaşmayı 3-2 kazanan Ziraat Bankası, turnuvanın şampiyonu oldu, Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesi ikinci, Gençlik Spor A Takımı üçüncü oldu.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, yaptığı açıklamada, amaçlarının kamu kurum ve kuruluşları personellerinin daha sağlıklı yaşamaları, iş verimliliğinin artırılması, kurumlar arası sosyal ilişkilerin daha sıkı hale getirilmesi ve spor bilincinin tüm yaş gruplarına aktarılabilmesi olduğunu söyledi.
Turnuvanın güzel maçlara sahne olduğunu belirten Kısacık, "Maçlarımızda dostluk ve kardeşlik içinde çekişmeler yaşandı. Kurumlar arasında kaynaşma için önemli bir organizasyondu. Finalde şampiyon olan takımı tebrik ediyorum. Bu tür turnuvaları devam ettireceğiz." ifadelerini kullandı.
Kurumlar arası voleybol turnuvasında birinci olan takım olan Ziraat Bankasına kupayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ve Ziraat Bankası Şube Müdürü Ramazan Bektaş verirken ikinci olan takıma Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Aydın Kaya, üçüncülük kupasını voleybol il temsilcisi Ali Sak verdi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN