404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

MEZUNİYET TÖRENİNDE SÜRPİZ EVLİLİK TEKLİFİ


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezuniyet töreni sürpriz bir evlilik teklifine sahne oldu.
Mehmet Yarımoğlu ismindeki genç aşık, mezuniyetini kutlamak için salonda bulunan Çocuk Gelişimi Programı öğrencisi Hazel Beydilli isimli genç kıza yaklaşık iki bin kişinin izlediği törende diz çökerek evlilik teklifinde bulundu.
Sahnede yapılan anonsla birlikte şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemeyen Hazel Beydilli, mezuniyet sevincini iki farklı heyecanla birleştirerek unutamayacağı bir gün yaşadı. Beydilli’nin ‘evet’ yanıtının ardından alkışların hiç dinmediği salondaki coşku yerini mutluluğa bıraktı.
Küçük Bir Sürpriz İle Büyük Bir Adım
Sürpriz evlilik teklifinin ardından açıklama yapan genç çift mutluluğunu dile getirdi. Mehmet Yarımoğlu, “Çok sevdiğim nişanlım Hazel’in bu mutlu ve anlamlı gününde küçük de olsa bir sürpriz yapmak istedim. Bu küçük sürprizle belki hayatımızın en büyük adımını atmış olduk. Bize bu imkânı bize sunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
Hazel Beydilli ise nişanlısının kendisini çok şaşırttığını ve bu şekilde bir evlilik teklifi beklemediğini dile getirerek mutluluklarını paylaşan herkese teşekkür etti. 
   
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN