404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

MÜSLÜM GÜNDÜZ VİRAJINDA YİNE KAZAFoto: Tepebaşı Köyü Sayfasından Alınmıştır.

Müslüm Gündüz virajı olarak adlandırılan ve Sarıveliler Ermenek Karayolu üzerindeki ölüm virajında yine kaza olduğu bilgisi Medya Ermenek Haber sitemize ulaşmıştır.

Edinilen bilgiye göre; Müslüm Gündüz virajına yaklaşan ve yolu tanımayan vinç arabası şoförü, akşam saatlerinde Tepebaşı’ndan aşağıda bulunan petrolün ışıklarını görünce virajı düz sanarak kenarda bulunan dağlık alana çarpma sonucu arabaya sıkıştığı ifade edildi.
Arabaya sıkışan sürücünün ve yanındaki bir kişinin, ulaşan ilkyardım ekiplerince kurtarıldığı ve Ermenek Devlet Hastanesine kaldırıldığı bildirildi. 
Kazada ölenin olmadığı belirtildi. 
Not: Henüz araç plakası ve sürücü adı sitemize ulaşmadı. Ulaşınca hemen eklenecek.

İLGİLİ HABERLER:

MÜSLÜM GÜNDÜZ VİRAJINDA KAZA


ULAŞAN YORUMLAR:
Şükrü Korkmaz Ne müslüm müş be
Oktay Özel ERMENEKTE BİR ERMENEKLİ OLARAK MÜSLÜM GÜNDÜZ İSMİNİN BULUNDUĞU BİR YER ........İSTEMİYORUM. DEĞİŞİK ŞEYLERİ ÇAĞRISTIRDIĞINDAN BEN RAHATSIZ OLUYORUM UYGUN BİR İSİMLE DİĞİŞTİRİLMESİNİ YETKİLİLERE ARZ EDİYORUM.
Mustafa Kivran Ya sürekli söylüyorum ama duyan yok kardeşim uyarı levhaları kaza yerine konulmaz zaten o kazayı yapanlar levhayı gördüğünde iş işten geçmiş oluyor yapacaksanız birşey en yukarıya rampanın başlangıç yerinden itibaren koyun levhayı olay yerine ışık levha yavaş yazmanın bi anlamı yok uyarı işaretlerini göründüğünde iş bitmiş oluyor devletin yolu başka yerden yapma imkanı yoksa bütün Ermenek li olarak para toplayıp birkaç tane kaçış rampası yaptıralım yazık gerçekten çok yazık daha kaç tane can vermemiz gerekiyor acaba sesimizi duymaları için.
Osman Sabuncu: Su yolu artık bi değiştirseler daha kaç kisinin canına daha mal olacak.yetkililer artık bu ise bi dur deyin
Mesut Ayvacı: Bu kadarda vurdum duymaz olunmaz ki arkadaşım. Aynı yerde kaçıncı kaza.
Mustafa Fatma Sönmezer: Yolda O kadar ikaz var ki biraz yavaş inilse rampadan.... Allah şifa versin...Nuri Bozdemir: arkadas yuk oldumu yavasda olsa fayda edmıyor.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN