404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

OYUNCAKLAR SAHİPLERİNE ULAŞTI


“Mutluluğa Bir Oyuncak Da Sen Ver” Kampanyası Mutlu Sona Ulaştı
Karaman’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen “Mutluluğa Bir Oyuncak da Sen Ver” kampanyası ile toplanan oyuncaklar, Bayır köyündeki öğrencilere ulaştırıldı.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı gençlik merkezi tarafından çocukların zihinsel, kültürel, sosyal ve daha birçok açıdan gelişmesine katkıda bulunmak ve onları bir nebze olsun mutlu edebilmek amacıyla bu yıl ikincisini düzenlendiği oyuncak toplama kampanyası sona erdi.
“Mutluluğa Bir Oyuncak da Sen Ver” sloganı ile başlatılan kampanya boyunca bağışlanan oyuncaklar gençlik merkezinde toplandıktan sonra, öğrencilere hediye edilmek üzere paketlendi. Paketlenen oyuncaklar Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen, gençlik liderleri ve gönüllü gençler tarafından merkez Bayır köyünde eğitim gören öğrencilere hediye edildi. Öğrenciler aldıkları hediye oyuncaklarla mutlu olurken, gönüllü gençler ile de hoşça vakit geçirdi. Hediye edilen oyuncakların öğrencileri çok mutlu ettiğini belirten Bayır İlkokulu Müdürü Bekir Baynal, kampanyaya destek veren duyarlı Karaman halkına teşekkür ettiğini belirtti.

Oyuncak toplama kampanyasını geleneksel hale getirmek istediklerini belirten Gezen ise, “İmkânlarımız doğrultusunda ihtiyacı olan öğrencilere ulaşmaya çalışıyoruz. Geçen yıl merkeze bağlı Gülkaya köyünde başlattığımız kampanyamızda yaklaşık 350 oyuncak toplamış ve Gülkayalı öğrencilere teslim etmiştik. Bu yılda yine merkezimize uzak olan Bayır köyünde eğitim gören öğrencilerimiz için oyuncaklarımızı toplayarak sahiplerine ulaştırdık. Kampanyaya destek veren, oyuncak bağışlayan herkese ve oyuncakların köyde dağıtılmasında yardımcı olan gönüllü gençlerimize teşekkür ediyorum.”Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN