404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

REİS-İ CUMHURUMUZDAN BEKLENTİLER


FETÖ'nün siyaset ve üst düzey bürokrasideki ayağının temizlenmesi ile ilgili Reis-i Cumhur'umuza beşer takatinin fevkinde bir beklenti yükleniyor.

O her zamanki kararlılık, irade, cesaret ve duruşu ile elinden geleni yapacaktır. Lakin herkes ve her kesim bu kez elini taşın altına koymalı ve Reise istiklâlimizi ve ülkemizin bekasını ilgilendiren bu mücadelesinde elinden geldiğince destek olmalıdır.

Dolayısıyla 17-25 aralığın sessiz kalanları da, o süreçte ve sonrasında sessiz kalarak 15 temmuz'un hazırlanmasına korkaklıkları ile zemin hazırlayanlar da bu arenadan bir an önce çekip gitmelidirler.

Zorlu yollar için yeni yol arkadaşları belirlenirken zor günlerde (gezi ve 17-25 aralıkta) ve en zor anlarda, en zor saatlerde (15 temmuz saat 24.00 den önce) neredelermiş, ne yapmışlar, ne yazmışlar, ne demişler bunlara bakılmalı öncelikle. Tırsık sünepe yağdanlıklarla hiçbir yere varılmaz zira...

Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz. Unutmayalım ki CESARET LİYAKATİN OMURGASIDIR.

Ve bir kez daha büyük harflerle tekrarlamak isterim ki:

BU VATAN İÇİN CAN VERMEYE RAZI VE HAZIR OLMAYANLARIN, BU DEVLETİ YÖNETMEYE HAKKI YOKTUR...

Prof. Dr. Ahmet Kağan KARABULUT
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN