404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR PROF. DR. AKGÜL’ÜN ANNELER GÜNÜ MESAJI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Rektör Akgül, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bugün anne olmanın nasıl bir ayrıcalık olduğunun hatırlandığı gündür. ‘Cennet annelerin ayağı altındadır’ düsturu ile yoğrulan bir millet olarak bizleri dünyaya getiren, büyüten ve en güzel şekilde yetiştirmek sureti ile her türlü fedakârlığı gösteren annelerimizin hakkını hiçbir şekilde ödeyemeyiz.
Unutmamalıyız ki çocuk sahibi her anne sadece bir evlat doğurmaz aynı zamanda bir toplumun da doğmasına vesile olur.  İnsan yetiştirilmesinde en büyük emeğin sahibi olan ve emeğini bizden bir ömür boyu esirgemeyen annelerimiz, bütün bunların yanı sıra ülkemizin en sıkıntılı dönemlerinde mücadeleci ve azimli tavırları ile milletimizin kaderine de etki etmişlerdir.
Yaşamımızda vazgeçilmez yeri olan, ailemizin ve milletimizin baş tacı annelerimizi senede bir gün değil, yaşamımızın her anında saygı ve sevgiyle hatırlamalı ve anmalıyız. Bu vesileyle devletimizin ve toplumumuzun eşsiz mimarları olan, başta şehit anneleri olmak üzere bütün annelerimizin anneler gününü kutluyor, kendilerine en kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN