404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

"SAĞLIĞA DİKKAT SPORA EĞLENCE KAT!!!" ŞENLİĞİ


Bu kapsamda 16 Mayıs 2017 tarihinde Müdürlüğümüz ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi işbirliği ile "Sağlığa Dikkat, Spora Eğlence Kat Şenliği" düzenlenmiştir. 
Halk Sağlığı Müdürü Dr Musa ŞAHİN,  , Sayın Valimizin eşi Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr Ayşe TAPSIZ, şube müdürleri, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi BESYO Bölüm Başkanı Doç. Dr. Murat TEKİN, Müdürlüğümüz çalışanları ve öğrencilerin de katılımı ile gerçekleşen şenlik; toplu bisiklet sürme etkinliğiyle başlamıştır. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi BESYO Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan folklor ve dans gösterilerinin de yer aldığı şenlikte; postacı yürüyüşü, tahta ile yürüyüş, ip atlama, çuval yarışı, bilek güreşi ve daha birçok eğlenceli sportif faaliyetler ve yarışmalar yapılmış, dereceye girenlere bisiklet ve çeşitli hediyeler verilmiştir. Gün boyu devam eden programda; açılan stantlarda sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivitenin önemi konularında bilgi verilmiş, afiş-broşürler dağıtılmış, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu öğrencileri tarafından boy, kilo ve tansiyon ölçümleri yapılmıştır. Beslenmede sağlıklı ara öğün yapmaya dikkat çekmek amacıyla katılımcılara elma ve ceviz ikram edilmiştir. 
Programda; spor yapmak için spor salonlarına gerek olmadığı, sıkıcı ve yorucu aktiviteler yerine, eğlenerek de fiziksel aktivite yapılabileceği ortaya koyulmuştur.  Üniversite ile işbirliği içerisinde hazırlanan program tam bir şenlik havasında geçmiştir. Programda emeği geçen herkese ve programa katılan tüm öğrencilerimize teşekkür eder, hareketli ve sağlıklı günler dileriz. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN