404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

SAMUR’UN RAMAZAN AYI KUTLAMA MESAJI


Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur, mesajında; Ramazan ayının manevi duyguların arttığı, toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı bir ay olduğunu belirtti.
Birlik ve beraberliğin daha da güçlendiği Ramazan ayını karşılamanın mutluluğu içinde olduğunu vurgulayan Belediye Samur, şunları kaydetti: "Bu mübarek ayın sevgi, hoşgörü ile sosyal yardımlaşma ve dayanışma içerisinde geçmesi için çalışma arkadaşlarımla birlikte gerekli hassasiyeti göstereceğiz. Ramazan ayının tüm yurtta olduğu gibi Sarıveliler’de de birlik ve dayanışma duyguları içerisinde huzurlu bir şekilde geçmesini diliyor, tüm hemşehrilerimin ve İslam aleminin Mübarek Ramazan ayını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.” şeklinde konuştu.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN