404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

ŞEKER; “19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN”

      AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep ŞEKER, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
ŞEKER mesajında şu ifadelere yer verdi:
Aziz Milletimizin 19 Mayıs 1919’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Samsun’da başlattığı bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin 98. yıldönümünde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı milletçe büyük bir coşkuyla kutluyoruz. 
19 Mayıs 1919 tarihi, Türkiye Cumhuriyeti tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biridir. Millî Mücadelenin fiilen başladığı tarihtir, 23 Nisan, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi Milletimizin destansı başarılarının da kaynağını teşkil etmektedir.
Aziz Milletimiz; 19 Mayıs’la başlayan kurtuluş mücadelesi ile ülkemizin içinde bulunduğu tüm imkânsızlıklara rağmen dünyadaki en önemli bağımsızlık mücadelelerinden birini başlatarak işgal güçlerine karşı tarihte eşine az rastlanır bir destan yazmış ve cennet vatanımızı düşmanların istila ve işgalinden sonsuza kadar temizlemiştir.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, Samsun'a ayak bastığı İstiklal mücadelemizin sembolü bu önemli gün geleceğimizin güvencesi gençlerimize armağan edilmiştir.

Bu duygu ve düşünceler ile Milli Mücadelenin tüm kahramanlarını rahmet, minnet, saygı ve şükranla anıyor, gençlerimizin ve Milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN