404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ŞEKER; “RAMAZAN AYI MÜBAREK OLSUN”


       AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep ŞEKER, Ramazan ayının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.  
ŞEKER mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Mübarek bir Ramazan ayına daha ulaşmanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Peygamberimiz (S.A.V) ifadesiyle; “İçerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesinin bulunduğu, büyük ve bereketli bir ayın gölgesi üzerimize düştü.”
On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayı; “evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş” olarak müjdelenen çok faziletli bir aydır.
Ramazan ayı bütün hayır ve bereketleri özünde toplamaktadır. Bin aydan daha hayırlı mübarek Kadir gecesi Ramazan ayı içinde idrak edilmekte ve insanları karanlıktan aydınlığa çıkaran Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim bu ayda indirilmiştir. Bu konuda Yüce Rabbimiz “Ramazan ayı, insanlara yol gösterici, doğrunun ve doğruyu eğriden ayırmanın açık delilleri olarak Kur’an’ın indirildiği aydır.” buyurmuştur.
Cehennem kapılarının kapandığı, Cennet kapılarının açıldığı, şeytanların zincire vurulduğu bu ay Müslümanların kalplerinde huzur, sevgi, merhamet, paylaşma ve şefkat duygularının zirveye çıktığı manevi arınma, yücelme, kendimizi sorgulama ve her an Rabbimizle olduğumuzu daha yakından hissettiğimiz bir aydır. Bu ayda dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağları kuvvetlenerek, birlik ve beraberliğimiz daha da güçlenmektedir.

Bu duygu ve düşünceler ile Ramazan ayının, Aziz Milletimizin birlik ve beraberliğine, tüm insanlık için huzur ve manevi kazançlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz eder, Aziz Milletimizin ve tüm İslam Âleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ederim.” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN