404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SÖZKESEN’DEN TEŞEKKÜR


Sözkesen yayınladığı mesajda; “12-13 Mayıs 2017 Karamanoğlu Mehmet Beyi anma ve fermanıyla Türkçenin resmî dil oluşunun 740. Yılını Kalkınma bakanımız Sayın Lütfi Elvan ve hanımefendi, valimiz Sayın Süleyman Tapsız, TBMM Tarım Komisyonu Başkanı Sayın Recep Konuk, eski devlet bakanımız Sayın Fikret Ünlü ve milletvekilimiz Sayın Recep Şeker beylerin katılımları ile kutladık.
Erçev, Ankara Kültür derneği, Koner, Mersin, Karaman dernek yöneticileri katıldı. 
Kaymakamımız Mesut Tabakçıoğlu başta olmak üzere, Jandarma, Emniyet, Sağlık ve Orman teşkilatımıza, basınımıza ve belediye başkanı arkadaşlarımıza ve belediye personelime,
tiyatro gösterileriyle renk katan Ermenek Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı ve üyelerine, İlhami Etçi bey ve arkadaşlarına, Ermenek Çp lisesi öğretmen ve öğrencilerine, Ermenek İMKB Anadolu Lisesi - Hasan Kalan Anadolu Lisesi folklor gurubuna, Ermenek Belediyesi Halk Korusu üyeleri ve değerli Murat Koruk, Ahmet Belen, Burak Köprülü, İlgim Koçak ve Semih Yıldırım hocalarımıza ve etkinliğe katılan tüm misafir ve hemşehrilerimize teşekkür ederim.
dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN