404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

SÖZKESEN'İN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI


Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda; "Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Gençliğine armağan ettiği bu özel günü kutlamanın coşkusu ve gururu içerisindeyiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a çıkıp, bağımsızlık mücadelesini başlatmış, Türk Milletinin kurtuluş meşalesini yakmıştır. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun'da başlattığı bu mücadele, kadın, erkek, yaşlı, çocuk tüm vatandaşların azmi ve inancı ile Türk Milleti için tarihi bir dönüm noktası olmuştur.
19 Mayıs Türkiye Cumhuriyetinin gençlerin omuzlarında yükseleceğinin ifadesidir. Geçmişini unutmayan, çalışkan, azimli, vatan, millet aşkı ile dolu, inançlı bir gençlik yetiştirmekte bizim en büyük görevlerimizden biridir. Bu duygularla, başta büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu vatan için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnet ile anıyor, bu özel ve gurur kaynağı bayramımızı kutluyorum." dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN