404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

SPORCU EĞİTİM MERKEZİ SINAVLA ÖĞRENCİ ALACAK


Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden “Gündüzlü Atletizm Eğitim Merkezi”ne sınav ile öğrenci alınacak.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Sporcu Eğitim Merkezine (SEM) 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı için atletizm branşında sınavla öğrenci alımı yapılacaktır. Merkezde atletizm branşlarında gündüzlü eğitim verilecek olup, ilköğretim beşinci, altıncı, yedinci ve sekizinci sınıfta okuyanlar sınava başvuru yapabilecek.
Başvurular için aşağıda belirtilen evraklar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teslim edilecektir.
Başvurular 8 Haziran 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne yapılacaktır. Sınav, Atatürk Spor Kompleksi Kemal Kaynaş Stadyumu içesinde yer alan Süreyya Ayhan Atletizm Pisti’nde 9 Haziran 2017 Cuma günü 09:00-18:00 saatleri arasında yapılacak olup başvuru ve sınav sonuçları ilgililere yazılı olarak gönderilecektir.
Sınav talimatları ve gerekli bilgiler http://sporegitim.sgm.gov.tr/ web sitesindeki sporcu eğitim merkezleri bölümünde yayınlanmıştır.
Sınava başvuru için gerekli evraklar aşağıda belirtilmiştir:
1- Velisi tarafından verilecek dilekçe
2- İki adet vesikalık fotoğraf
3- Öğrenim belgesi
4- T.C. Kimlik No beyanı
5- Lisanslı olarak spor yapanlardan sporcu lisansı
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN