404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

TÜRK MEDYASI HAYVAN DOSTLARIMIZA DUYARLI!


Medyanın gündemine taşıdığı konulardan biri de hayvan dostlarımıza olan duyarlılık... Medya Takip Merkezi (MTM), sokak hayvanları ve evcil hayvan konularının medya rakamlarını inceleyerek, haberlere yakından baktı. İşte araştırmanın detayları…

Hayvan severlerin hassasiyetle yaklaştığı evcil hayvanlar ve sokak hayvanları, medyanın da gündeminde sıklıkla yer ayırdığı konulardan biri. Hayvanlara yapılan olumsuz davranışlar hayvan severleri üzerken, hayvanlar yararına yürütülen projeler ise toplumsal bilincin artmasına katkı sağlıyor.

Sokak hayvanları 40 bin 928 habere konu oldu

Medya Takip Merkezi’nin hazırladığı medya raporuna göre, Ocak ayından bu yana sokak hayvanları 40 bin 928 haberle medyada yer bulurken, evcil hayvanlar 8 bin 738 habere konu oldu. Haberlerin medyada yer alış biçimine bakıldığında ise sokak hayvanları, geride bıraktığımız kış aylarında yaşadıkları zorluklar, yararlarına yürütülen projeler ve yapılan olumsuz davranışlarla gündemde yer aldı. Evcil hayvanlar ise, çocuk gelişimindeki yeri, bakım önerileri ve sağlığa etkisi konularıyla medyada konuşuldu.  

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN