404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

TÜRKİYE’DE İLK BELGELENDİRME


rk Standardları Enstitüsünün yeni yayınladığı TS 13769 İş Yerleri- Karayolu Araçlarının İmal, Tadil ve Montajını Yapan Yerler İçin Kurallar’ standardından Türkiye’de ilk Belgelendirme Konya İl Koordinatörlüğü tarafından HİDROKON KONYA HİDROLİK MAKİNA SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ’de gerçekleştirilmiştir.

26 Nisan 2017 tarihinde yürürlüğe giren Araçlarının İmal, Tadil ve Montajını hakkındaki yönetmeliğin 3. Bölüm 10. Maddesi gereğinceMünferit tadilat belgesi alacak firmaların tadilat konusu ile ilgili Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olması zorunluluğu getirilmiştir.


DROKON KONYA HİDROLİK MAKİNA SAN VE TİC LTD. ŞTİİlgili Standardan belge almak için Konya İl Koordinatörlüğüne müracaat etmiş ve Konya il Koordinatörlüğü tarafından oluşturulan inceleme ekibince yapılan denetim sonucunda Türkiye’de bu belgeyi alan ilk Kuruluş olmuştur. Belge TSE Konya Koordinatörü Hasan DEMİRTAŞ inceleme uzmanı İzzet ŞEN ve Seyit Yunus OĞUZ tarafından HİDROKON KONYA HİDROLİK MAKİNA SAN VE TİC LTD. ŞTİ yetkililerine takdim edilmiştir. 


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN