404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

TÜRKİYE’DE İLK BELGELENDİRME


rk Standardları Enstitüsünün yeni yayınladığı TS 13769 İş Yerleri- Karayolu Araçlarının İmal, Tadil ve Montajını Yapan Yerler İçin Kurallar’ standardından Türkiye’de ilk Belgelendirme Konya İl Koordinatörlüğü tarafından HİDROKON KONYA HİDROLİK MAKİNA SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ’de gerçekleştirilmiştir.

26 Nisan 2017 tarihinde yürürlüğe giren Araçlarının İmal, Tadil ve Montajını hakkındaki yönetmeliğin 3. Bölüm 10. Maddesi gereğinceMünferit tadilat belgesi alacak firmaların tadilat konusu ile ilgili Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olması zorunluluğu getirilmiştir.


DROKON KONYA HİDROLİK MAKİNA SAN VE TİC LTD. ŞTİİlgili Standardan belge almak için Konya İl Koordinatörlüğüne müracaat etmiş ve Konya il Koordinatörlüğü tarafından oluşturulan inceleme ekibince yapılan denetim sonucunda Türkiye’de bu belgeyi alan ilk Kuruluş olmuştur. Belge TSE Konya Koordinatörü Hasan DEMİRTAŞ inceleme uzmanı İzzet ŞEN ve Seyit Yunus OĞUZ tarafından HİDROKON KONYA HİDROLİK MAKİNA SAN VE TİC LTD. ŞTİ yetkililerine takdim edilmiştir. 


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN