404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

U13 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARI FİNALLERİ SONA ERDİ5-7 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu, Yunus Emre Spor Salonu ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Spor Salonu olmak üzere üç ayrı spor salonunda gerçekleştirilen ve 36 ilden 450 sporcunun katıldığı U13 Erkekler Türkiye Şampiyonası Yarı Final müsabakaları son gün oynanan final karşılaşmaların ardından tamamlandı.
Üç gün devam eden karşılaşmaların ardından A grubunda Mersin Barbaros Ortaokulu-Eryaman Yıldızları, B Grubunda Açı Gençlik-Kayseri Uğur Spor, C Grubunda Acıbadem Üniversitesi-MG Spor, D Grubunda Diyarbakır DSİ Spor-Atakent Gençlik, E Grubunda Sistem Koleji-Baskets, F Grubunda BŞB. Anakent-Gaziantep Gençlik ve Spor, G Grubunda Borusan Otomotiv-Belde Spor, H Grubunda Ankara Basketbol İhtisas-Adana 1903 Spor, I Grubunda ise Antalya Gelişim Gençlik ve Tredaş Spor Afyonkarahisar’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finallerine gitmeye hak kazanan takımlar oldu.
Karaman’ın önemli bir spor organizasyonuna ev sahipliği yaptığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” İlimizde düzenlenen U13 Erkekler Türkiye Şampiyonası Yarı Final müsabakalarında önemli bir performans sergileyerek Türkiye Şampiyonası finallerine gitmeye hak kazanan genç arkadaşlarımızı kutluyorum. Bu tür müsabakalar sporcularımızın tecrübe kazanımları açısın çok önemli bir yere sahip. Ülke basketbolumuzun gelecekteki yıldızlarına Afyonkarahisar’da yapılacak olan final karşılaşmalarında başarılar diliyor, müsabakalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN