404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

VALİ TAPSIZ BUCAKKIŞLA KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ


Vali Süleyman Tapsız, ilimiz merkeze bağlı Bucakkışla köyünü ziyaret etti.
 
İl Jandarma Komutanı İlhan Şen ve İl Emniyet Müdürü Levent Tutuk ile birlikte gerçekleştirdiği Bucakkışla köyü ziyaretinde Vali Tapsız, köy muhtarı Muttalip Can ve köy halkı tarafından karşılandı.
 
Muhtarlık binasına geçerek burada Muhtar Can’dan köyün genel yapısı ve ekonomik durumu hakkında bilgiler alan Vali Tapsız, daha sonra köy camisinde kılınan Cuma namazının ardından köy meydanında vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında köylülerin talep ve sorunlarını dinleyen Vali Tapsız, ilk kez geldiği Bucakkışla köyünde karşılaştığı sıcak ilgi ve sevgiden dolayı duyduğu mutluluğu ifade etti. Fırsat buldukça gerçekleştirdiği köy ziyaretlerini sıklaştırarak vatandaşlarla daha sık bir araya geleceklerini ifade eden Vali Tapsız, bu sayede köylerimizin ve köyde yaşayan vatandaşlarımızın yaşadığı sorunları yerinde ve zamanında tespit ederek, sıkıntıların giderilmesi konusunda gereken çalışmaların yapılacağını ifade etti.
 
İlimiz Valisinin köylerini ziyaret etmesinden dolayı heyecanlı oldukları gözlenen Bucakkışla köy halkı ise kendilerini ziyaret ederek dertlerini ve taleplerini dinleyen Vali Tapsız’a teşekkür ettiler. Vali Tapsız’ı Bucakkışla’da ağırlamaktan ve konuk etmekten dolayı duydukları mutluluğu ifade eden Bucakkışlalılar, Vali Tapsız’ı en kısa süre içerisinde yeniden köylerinde görme arzusunda olduklarını belirttiler.
 
Vali Tapsız, köy ziyaretlerini daha sonra Bucakkışla Jandarma Karakolu ile sürdürdü. Karakol personeli ile bir araya gelen Vali Tapsız, karakol ziyaret defterini imzalamasının ardından daha sonra Bucakkışla ilkokulu öğrencileriyle bir araya geldi.
 
Öğrencilerle eğitimleri ve geleceğe dair planları hakkında bir süre hoş sohbet eden Vali Tapsız, daha sonra Bucakkışla köyünden ayrıldı.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN